Aktualności

Budynek biurowy

09/11/2019

Perspektywy wewnętrzne i zewnętrzne budynku biurowego w okolicach Stuttgartu projektu Riehle Architekten. Wizualizacja powstała w teamie Vizoom.

Kolekcja mebli PAAW

17/06/2019

Projekt PAAW zakłada stworzenie zbioru mebli powstałych z myślą i na bazie materiału jakim jest sklejka. W miarę rozwoju idei kolekcja poszerzała się będzie o nowe koncepcje, projekty oraz realizacje.

Więcej informacji, wizualizacji oraz zdjęć znajduje się na stronie kolekcji.

Wizualizacje kompleksu mieszkalnego w Haar

09/06/2019

Wizualizacje zewnętrzne oraz ujęcia wnętrz zabudowy wielorodzinnej w Haar, Niemcy dla BHB Bauträger GmbH Bayern. Wizualizacje powstały w teamie Vizoom.

Koncepcja biurowca Datev, Nuremberg

06/05/2019

Wizualizacje wnętrza koncepcji biurowca dla Datev w Nurembergii zaprojektowanego przez Riehle Architekten. Wizualizacja powstała w teamie Vizoom.

Zabudowa wielorodzinna w Ludwigsburg

15/04/2019

Wizualizacja projektu zabudowy wielorodzinnej w Ludwigsburg, Niemcy. Autorami projektu są Liebel Architekten. Wizualizacje zostały wykonane w teamie Vizoom.

Centrum edukacyjne w Nuertingen

28/08/2018

Wizualizacje wnętrz budynku edukacyjnego GARP zaprojektowanego przez Riehle Architekten. Wizualizacje powstały w teamie Vizoom.

Bank w Suresse

28/08/2018

Projekt konkursowy na oddział Raiffeisen Bank w szwajcarskim miasteczku Suresse. Autorami projektu są Alberati Architekten, wizualizacja powstała w teamie Vizoom.

Kita Heikendorf, Kiel

13/02/2018

Wizualizacja projektu przedszkola w Kiel, Niemcy. Autorami projektu są DHBT.Architekten. Wizualizacje zostały wykonane w teamie Vizoom.

Hanns-Seidel-Platz

15/11/2017

Koncepcja zagospodarowania kwartału w monachijskiej dzielnicy Neuperlach. Założenie obejmuje projekt hotelu, akademika, budynków mieszkalnych, biurowca, pasaży usługowych oraz restauracji. Po środku kwartału między budynkami przewidziany został dwukondygnacyjny plac z częścią zazielenioną oraz utwardzoną oraz fontanną. Wizualizacje zostały wykonane w teamie Vizoom.

Zabudowa wielorodzinna w Monachium

07/11/2017

Opracowanie obejmowało dwie odrębne koncepcje zabudowy mieszkaniowej - koncepcja pierwsza charakteryzowała się umiejscowieniem na projektowanym terenie budynków o niższej ale bardziej rozległej zabudowie, natomiast wariant drugi opierał się na wysokiej wieży dominującej nad okolicą. Autorem koncepcji są Allmann Sattler Wappner Architekten. Wizualizacje zostały wykonane w teamie Vizoom.

Kamienica w szwajcarskim Laufen

14/10/2016

Wizualizacje wnętrza dwukondygnacyjnego apartamanetu na poddaszu, mieszkania z tarasem oraz obu przeciwległych fasad kamienicy położonej w starej zabudowie miasteczka Laufen projektu Bräunlin Architekten GmbH oraz Frank Müller Architekten. 

Przebudowa Kathrin-Türks-Halle w Dinslaken

31/07/2016

Wizualizacje przebudowy i modernizacji ratusza w Dinslaken projektu Blocher Blocher Partners Stuttgar. Wizualizacje zostały wykonane w teamie Vizoom.

Rebranding

30/09/2016

Po prawie 6 latach od założenia firmy przyszedł czas na małe zmiany.

Profil oraz nazwa firmy zostały spersonalizowane, aby lepiej oddawały charakter mojej działalności. Zmianie poddana została także witryna internetowa, portfolio zaś uaktualnione o najnowsze, dostępne do prezentacji projekty. 

Dom na skarpie

17/11/2015

Projekt domu osadzonego na swojego rodzaju rumowisku skalnym, zwanym także "gołoborzem".

Dom zaprojektowałem z myślą o dwóch mieszkających w nim osobach, z otwartym widokiem na otaczającą przestrzeń.

Projekt ten był też poligonem doświadczalnym dla nowego, wcześniej nie wykorzystywanego prze ze mnie silnika renderującego Corona.

Wnętrze polskiego pawilonu na Expo 2015 w Mediolanie

21/04/2015

Miałem przyjemność wizualizować kolejne etapy pracy i końcowe wizję polskiego pawilonu na targach w Mediolanie projektu WXCA Architekci.

W zakres prezentowanych pomieszczeń wchodziło główne stoisko z drewnianym kubikiem prezentującym elementy polskiej kuchni i wyrobów, restauracja, sala multimedialna i wystawenicza oraz klatka schodowa.

"Symbols of Japan" na łamach miesięcznika 3D Artist Magazine

14/12/2014

Wyróżnieniem stała się dla mnie publikacja "Symbolów Japonii" w 75 numerze 3D Artist Magazine. Prace zaprezentowano na 82 stronie pisma, wraz z kilkoma słowami na temat powstawania projektu.

Please reload